1.5.1997- 31.1.1999 Ing. Kabina

1.2.1999-  30.4.2001 Ing. Stacho

1.5.2001- 22.7.2003 Ing. Baláž

18.8.2003- 31.8.2005 Ing. Kozák

5.9.2005- 31.5.2007 Ing. Kovařík

1.6.2007-31.12.2007 Ing. Elbl - bol finančný riaditeľ poverený taktiež vedením spoločnosti, nebol oficiálne menovaný za riaditeľa.

1.8.2008-30.9.2008 Ing. Špánik

1.10.2008- 11.2008 kedy firmu odkúpila spoločnosť Cassovia Košice, bol poverený vedením spoločnosti opäť finančný riaditeľ- Ing. Kopko a keď už prezvala spoločnosť COLMET Slovakia a.s. Cassovia Košice, nastúpil ako riaditeľ Ing. Šimko do 31.1.2009

 

Odvtedy spoločnosť nemala riaditeľov, resp. ak mala riaditeľa tak len na krátko, pretože riaditelia dobrovoľne odchádzali sami vraj z dôvodu nevyplatenia mzdy. 21.4.2009 bola sociálnou poisťovňou daná firma COLMET Slovakia a.s. do konkurzu.

 

 

Joomla templates by a4joomla